AUTOBATERIE
EXIDE
zobrazit více
Doprava po celé ČR
ZDARMA
Při nákupu nad
2000 Kč
o dopravě

EXIDE

Společnost Exide působí na celém světě:
Exide Technologies je se svým 22% podílem ve výrobě olově-kyselinových akumulátorů významnou globální společností, která má aktivity ve více jak 89 zemích světa. Exide má po celém světě 13 výrovních závodů na startovací baterie. 7 z těchto závodů je v Evropě. Poskytované služby jsou díky dostatečnému počtu výrobních závodů rychlé a kvalitní. 
 
Mezinárodní tradice:
Světoznámý výnálezce Thomas Alva Edison stál u zrodu společnosti a jejich prodůktů již před víc jako sto lety. Akvizice významných producentů baterií zaručují Exidu silnou lokální pozici, přes značky, které zákazníci znají a vyhledávají.
 
Jasná vize:
Lídr v technologiích už dnes připravuje zdroje energie pro vozidla budoucnosti. Exide spolupracuje s popředními organizacemi na řešeních 36 a 42 Voltových aplikací pro automobilový průmysl. Ve svých produktech zhmotnil výsledky spolupráce s NASA a svých 4 výzkumných a 20 vývojových center.
 
Kvalitní partnerství:
Kvalita a spolehlivost, pokročilé technologie a schopnost dodávat budoucí zákaznické očekávání, předurčili Exide za dodavatele do prvovýroby - hlavně pro Peugeot, Citroën, Fiat, Renault, VW Group, Ford, Volvo, BMW, Chrysler a další.
 
Respektovaná pozice:
V Evropě je Exide jedním z největších výrobců akumulátorů. Ve svém portfóliu má slavné značky – EXIDE, Deta, Tudor, Fulmen, Centra, Champion, Hagen, Sonnak a další. Ty poskytují výrobcům vozidel, distributorům, servisům a motoristům jistotu spolehlivosti a kvality produktu, pro který se rozhodli.
 
Garantujeme kvalitu služeb
Přeprava
Rychlá a bezpečná
přeprava Vašeho zboží
Kvalita
Vaše zboží bude pečlivě
zkontrolováno a bezpečně zabaleno
Vrácení peněz
V rámci 14 denní lhůty
můžete nepoužité zboží vrátit
Servis
U některého typu zboží můžete
využít bezplatného servisu
Domů :: Kontakt :: Obchodní podmínky :: Mapa stránek
 Provozováno na systému SHOP4U