433MHz 8CH Bezdrátové 8Key Přepínač Dálkového Ovládání pro Garážová vrata Šedá

Nový produkt

Skladem

154.83 Kč

163.04 Kč

-5 %

Štítky:

8ch spínač, 4-kanálový dálkový spínač, 433 mhz 8ch, rf switch, remot spínač, 433mhz spínač zdi, remot ovládání spínače, 220v touch, 220v knoflík přepínač, rádio relé

Funkce:

1.Každý výrobek má jedinečné Výrobní Číslo Dílu označení na vnitřním obalu to dokazuje, že to byl kvalifikovaný,které zahrnují Číslo Dílu,Číslo Modelu a datum inspekce informace;

2.Pokud máte jakékoli otázky ohledně zboží,zašlete nám prosím Výrobní Číslo Dílu pro kontrolu,váš zisk bude zaručena.

3.2264 modul čipy, učení kódu, kódovat, dobrá náhrada za vaše stávající dálkové ovladače.

4.Dálkové Vzdálenost: 300 M(Teoretická hodnota),Bezdrátové technologie kódování, žádný směr, spínač může být použit, i když přes stěny,přepínání také není rušit navzájem

5.Může být aplikován na širokou aplikační oblastí, jako jsou Vozidla, centrální blokovací systémy, Garážová vrata, Elektronické brány, Elektrické spotřebiče, Autorádia, střešní okna, Vytápění, atd.

6.Před nákupem,prosím, potvrďte, zda je pracovní frekvence, typ čipu a odolnost proti vibracím vašeho vysílače jsou v souladu s našimi.

7.To má 8 kanálů,s 8 tlačítky,může být použit pro 1~8 kanálů relé.

Poznámka:

1.To nemá žádné tovární nastavení,takže to nemůže být použit, když jste jej obdržel.musíte se naučit, a odkaz s původním relé/přijímač, který je také 433MHz.

2.Před nákupem,prosím, potvrďte, zda je pracovní frekvence, typ čipu a odolnost proti vibracím vašeho vysílače jsou v souladu s našimi.

3.Jak potvrdit, pokud provozní frekvence, typ čipu a odolnost proti vibracím vysílače jsou v souladu se přijímač/relé?

Připojte přijímač rady, jak dát energii,a indikátor napájení na přijímači desce se rozsvítí zeleně,stiskněte tlačítko vysílač,pokud se signální světlo na desce blikat červené světlo,znamená to, že váš vysílač je v souladu s našimi přijímači, pokud signál světlo nic dělat(ne flash) když stisknete tlačítko vysílače,to znamená, že váš vysílač nelze použít pro náš přijímač.

(Pokud váš přijímač není v mém obchodě,prosím, ujistěte se, že pokud je signální světlo na to,a pokud potvrzení metoda je stejná jako naše)

"Jak propojit vysílač s přijímačem?

1. Věnujte pozornost: tento 433MHZ vysílač lze použít pouze s učení kódu, přijímač, nelze použít na plovoucí kód nebo Pevný kód, přijímač

2. Na 2264 čip vysílač dálkového ovládání, výchozí hodnota odporu je 824, může odpovídat POUZE 2272 chip přijímač;

3. Při splnění výše uvedených podmínek, můžete propojit s přijímačem a používat ho podle své vlastní učení kódu, přijímač je způsob učení.

4. Pokud to stále nelze použít po spojení a zároveň splňují všechny podmínky, prosím, kontaktujte nás, budeme se snažit dát řešení na změnu odporu.

Specifikace:

Barva:Šedá & Černá

Mateial: Kov+ABS Plast

Značka:

Chip: 2264

Počet tlačítek: 8

Baterie: 9V

Dálkové Vzdálenost: Cca 300M

Provozní frekvence: 433MHz

Kódování: učení kódu

Provozní teplota: -10°C ~ +70°C

DIM: Přibl.150 x 40 x 25 mm/5.91 x 1.57 x 0.98 Inch (L x W x T)

Hmotnost:62g

Balení obsahuje:

1 x Vysílač (Baterie není součástí balení)

Funkce 433mhz
Materiál Plastové
Číslo Modelu 433mhz
Značka Eoysncet
Typ Položky Přepínače
Certifikace CCC
Typ Přepínače Dálkové Ovládání
Záruka 1

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty