Okenní závěs díly, příslušenství obrazovek vést lano vést lano curtainspongy vést

Nový produkt

Skladem

283.72 Kč

354.70 Kč

-20 %

Štítky:

paisley sprchový závěs, makovice, závěs hlavy, plexi trubice, závěs makovicí, závěs drát, záclonové kolejnice, britský závěs, plexisklo list, závěs hák drát

Doprava zdarma po celém světě , poslat China Post Airmail.

Dodací lhůta asi 20 až 30 obchodních dnů. Některé země se může zpozdit dobu 1-2 týdnů.

Budeme loď zboží do 2 dny po obdržení platby vymazány.

Pozornost:

Pokud se chcete dostat zboží naléhavě, můžeme také poslat prostřednictvím EMS nebo UPS,DHL atd. Budete muset zaplatit určitou nákladní více . Kontaktujte nás první, pokud chcete změnit EMS,UPS,DHL atd.

Pokud nejste spokojeni s vaším nákupem,z jakéhokoliv důvodu,dejte nám vědět.Budeme neprodleně nahradit položku nebo vám znovu náhrady,je to tak jednoduché. Přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné. Nákladní pro posílat zpět a re-send by měla být hradí kupující. Pro vaši ochranu, prosím pojištěného balíku.

Pokud se vám produkty mají nějaké vady nebo zpoždění, prosím, nepoužívejte otevřený případ, nebo ne opustit Negativní A Přírodní zpětnou vazbu, to nemůže vyřešit veškeré problémy .Ale řekněte nám, budeme v našich silách vyřešit to.

Pokud jste spokojeni s vaším nákupem, jsme upřímně doufám, že si můžete nechat nám pozitivní zpětnou Vazbu a čtyři 5-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení (DSR), které jsou životně důležité pro růst naší malé firmy.

Akceptujeme platby přes Amtbattery.cz. Pokud nemáte Amtbattery.cz účet, prosím, registrované pro sebe ve (http://Amtbattery.cz). Platba musí být obdržena do 5 dnů po aukce skončila. Prosím, ujistěte se, že máte v úmyslu koupit nebo schopni platit ve stanovené lhůtě, než nabídky. Nezaplacené spor bude podán na Amtbattery.cz pro jiné než splatné uchazečů.

Prosím, nenechte nás nechává v 1, 2, 3 nebo 4-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení, protože jsou rovná negativní zpětnou vazbu. Pouze 5-Podrobné Prodávající Hodnocení jsou vítány.

Číslo Modelu 666
Materiál Z Nerezové Oceli
barva Bílá
Typ Položky Záclonka Na Okno
Typ Okno-Dressing Hardware
Typ Produktu Ostatní Předměty
Složka Organza
Funkce jako graf

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty