USB C Magnetický Adaptér 20Pins Magnetický USB C 3.1 4K Vedio Converter 86W PD Rychlé Nabíjení Pro Mac Book Pro15 13 Xiaomi Huawei

Nový produkt

Skladem

343.17 Kč

399.07 Kč

-14 %

Štítky:

20 pin usb, macbook pro sd kartu slot, magnetický usb konektor 20pins, mag bezpečný, panel usb, francouzské mincovny, usb typ c hdmi magnetický adaptér, 20 Pin, módní notebook, codo typ c

USB C Magnetický Adaptér 20Pins Magnetický USB C 3.1 4K Vedio Converter 86W PD Rychlé Nabíjení Pro Mac Book Pro15 13 Xiaomi Huawei

Vlastnosti:

1.Místo a poplatku, single-hand blind plug, snížení míry poškození notebooku rozhraní, stejně jako je to možné.

2. Vnější strana 20-pin kontakt je kontakt napájení, zbytek je kontaktní údaje, podporující maximální 86W20V nabíjení, 4K video přenos a 10 gbps přenos dat.

3. Magnetické rozhraní zamezuje náhodnému vytažení a způsobuje notebook k pádu a poškození přirozeně, když je tažen vnější síly.

4. Podpora PD rychlé nabíjení mobilního telefonu PD rychlé nabíjení, nejrychlejší a 3.1 přenos dat, 4K video přenos, podpora PD rychlé nabíjení mobilního telefonu PD rychlé nabíjení, nejrychlejší a 3.1 přenos dat, 4K video přenos.

5. Může podpora pro Macbook, Huawei/Xiaomi notebook a Mate9, Mate10, Příteli 20, atd.

Specifikace:

Název: Magnetický adaptér

Typ: 90 stupňů loket

PD: 20V/86W

Přenosová rychlost: 10Gbs

Barva: stříbrná

Balení seznam:

1*TYP-C adaptér

Platební metody:

Můžete provést platbu prostřednictvím výše uvedených metod a pls usadit do 3 dnů, jakmile vaše objednávka je umístěna.

Vaše platba bude ověřena Amtbattery.cz do 24 hodin, a zpracujeme vaši objednávku, jakmile je to hotové.

Pokud vaše objednávka je uzavřena z důvodu bezpečnostních důvodů, budete muset podat žádost na Amtbattery.cz. Náhrady způsobené zrušení objednávky, vrácení smlouvy nebo zprostředkování budou zpracovány okamžitě a obvykle trvá asi 7-10 pracovních dnů k dosažení vašeho účtu.

Doprava a balení: Všechny položky budou kontrolovány a dobře zabaleno před odesláním. Objednávky budou odeslány do 2-5 pracovních dnů po zaplacení je dokončena.

Hmotnost zásilky přes normální příspěvek je omezena na 2kg. My vám pošleme zvlášť, když hmotnost je více než 2 kg. Obvykle to trvá asi 15 - 60 dní, a může být trochu delší, aby nějaké vzdálené oblasti. Můžete si vybrat rychlý způsob dopravy, pokud nechcete dostat balíček dříve, a za to budete muset zaplatit expediční poplatek.

Odeslání a vrácení peněz:

Budeme znovu odeslat nebo vrácení peněz, pokud se balíček dostane ztracené, poškozené během přepravy, nebo přijmout

nesprávnou položku. Prosím, neváhejte nás kontaktovat a budeme rádi, aby vám pomohl.

Zpětná vazba: Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu, budeme velmi ocenil.

Pokud je něco špatně, prosím, kontaktujte nás nejprve před odjezdem zpětnou vazbu a budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl, dokud je vše v pořádku.

Značka Rondaful
Výstupní napětí 20V/86W
Číslo Modelu 20-Pin TYP-C Magnetický Adaptér
Vstupní napětí -
Podpora Drop shipping

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty