Steadicam READYRIG EASYRIG Vesta 8-18kg DSLR Video Kamera Gimbal Podporu Snadné Plošinu Pro DJI Ronin 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizátor

Nový produkt

Skladem

7 434.29 Kč

9 178.07 Kč

-18 %

Štítky:

dslr rig, ronin sc, fpv část, 10 dslr fotoaparáty, flowcine, fotoaparát stabil, stabilizátor steadycam, páka dji pocket 2, kamerový rig, ronin m

POZNÁMKA: 1.Na Easyrig je vyroben v Čína.Není stejný jako Swden.

2. Při používání to,prosím, musí utáhněte knoflík, nebo to může být poškozen.

Easyrig Systém je speciálně navržen pro profesionální fotografy pracující s kapesních zařízení. Easyrig může být použit s oběma video a filmové kamery střední váhy. Easyrig vám dává výhody obou kapesní fotoaparát a stativ montáž kamery; tj. rychlost a pohyblivost ruční kamery, stále můžete dosáhnout stabilní snímky. Záda a ramena jsou ulevilo, protože zatížení je šířen na boky – Easyrig vám pomůže soustředit se na samotné natáčení. Nebudete trpět napjaté záda nebo ramena, jak byste od běžné fotografování z ruky a vy budete moci pracovat po delší dobu. Prodyšné tkaniny a větrané měkké polstrování bude vaše natáčení s Easyrig pohodlné a příjemné. Easyrig bude váš nejlepší nástroj, pokud děláte sport, události, dokumenty nebo zprávy - ano, každou příležitost, kde se ruční kamerou je nutné.

Zásilka

Pokud zvolíte dopravu zdarma,Budeme mít právo na změnu vyjádřit společnosti.

Nezaručujeme dodání času na všechny mezinárodní přepravě v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích,které mohou ovlivnit, jak rychle se vaše výrobky je kontrolována.

Vezměte prosím na vědomí,že Kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky,Makléřských poplatků,cel a daní,pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Vrátí My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně,kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek,Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny,kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty,nebudeme poskytnout kupujícímu náhradu. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.Před vrácením zboží,prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás.Poté, co jste dát položky do logistické společnosti,pošlete nám, Prosím, sledovací číslo.

Značka INLPIE
Původ KN(Původu)
Balíček Ano

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty