Moderní abstraktní obrazy mistrovské dílo reprodukce scenérie otisky Chu Teh-Chun umění

Nový produkt

Skladem

443.43 Kč

Štítky:

axiální kabel mini, taška nýty, holky, axiální 1000uf 63v, taška leopard tvář, batman maska děti, a1200 moc imac, taška zadní s1000xr, taška červená dětské auto, pásu sedadla w 212

1) přijatelnou alternativu k originální umění, plátno vyskočí ze zdi s bohatou texturu, barvu a detail.Umělec-grade, bez kyselin bavlněné plátno vytváří elegantní vzhled.Plátno může být solded jako tisky, včetně Rámu.Strávník v 2 cm je vyhrazeno na každé straně plátna.Můžete DIY mount obraz jádra s dřevěnými nebo jakýkoliv snímek se vám líbí.Obraz jádra bude vrácena a dodávány v pevném Trubice.

2) poskytujeme také nosítka bary.K dispozici jsou 2 typy.Jeden je DIY kit.Nosítka jsou již dobře řez a poslal k vám ve velkém.My vám poskytne pokyny, takže můžete sledovat sestavit.Tedy, můžete to udělat, a aby obrazy připraven k zavěšení do sebe.To je pro nákladní úspora nákladů účel.Ale co je důležitější, je to pro DIY fun.

Jiný typ nosítka jsou sestaveny u nás.Je připraven k zavěšení.

3) Máme spoustu možností rámu, a různé barvy a textury jsou k dispozici.Můžeme přizpůsobit rámové sady pro vás.Ale co doporučujeme, jsou barvy v Černé, Bílé a Dřevěné.Rám citátu výše, zahrnuje nosítka zadek, ale nezahrnuje obraz jádra/tisky,

4) Pokud budete potřebovat nosítka nebo rámy, prosím, navštivte obchod http://Amtbattery.cz/store/group/Others/1192051_256688718.html na objednávku

5) Na náklady na dopravu, můžeme přizpůsobit ji pro vás.

Chu Teh-Chun nebo Zhu Dequn (24. října 1920 – 26. Března 2014) byl Čínský-francouzský abstraktní malíř uznávaný pro jeho průkopnický styl integrace tradiční Čínské malířské techniky s Západního abstraktního umění .Chu a jeho spolužáci Wu Guanzhong a Zao Wou-Ki byly daboval "Tři Mušketýři" modernistické Čínských umělců trénoval v Číně a Francii.On byl první, etničtí Číňané členem Académie des Beaux-Arts Francie.

1. Termíny dodání: nabízíme EMS a další mezinárodní spediční služby do doby, než váš souhlas k zaplacení nákladů.Standardní doba dodání reference:

Jihovýchodní Asie: 10-15 dny

Západní Asii a Severní Asii: 15-25 dní

Blízký Východ: 15-25 dní

NÁS: 10-20 dní

UK/AU: 15-25 dní

Kanada: 20-25 dny

Belgie /Francie/Německo/Švédsko: 20-30 dní

Rusko: 25-45 dní

Zbytek Evropy: 25-35 dní

Střední a Jižní Amerika: 25-40 dnů

Afrika: 30-45 den

2. Pozornost:

a) Zdarma se vrací do 15 dnů po obdržení.Ale prosím laskavě být odpovědný za přepravní poplatky vrátit.

b) Tam může být menší barevný rozdíl mezi aktuální obraz a zobrazení na monitorech vzhledem k nastavení monitoru.Prosím, buďte opatrní, než nabídky.

Kaligrafie a malby typ Malířské Plátno
vzor Nálepka Na Zeď Letadlo
Styl Moderní
Klasifikace Na Zdi
Typ TISKNOUT
Číslo Modelu AB-ZDQ-001

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty