16 V 1Pool Lázně Vodní Testovací Proužky Pitné Vody Rybníka Vířivka Akvárium PH Chlór Tvrdost Vody Kvalitní Testovací Papír

Nový produkt

Skladem

203.86 Kč

357.81 Kč

-43 %

Štítky:

sr2ez, gh test, testovací proužky oxid chloričitý, akvárium test vody, bazén tablet, hadice pro bcd, horká vířivá vana, vířivka spa jacuzzi venkovní, ph bazénu tester, hot smršťovací trubice

Vlastnosti:

16 v 1 Vody Test: testovací proužky mohou být použity pro testování celková alkalita, pH, tvrdost, zbytkový chlor, celkový chlor, dusitany a další projekty, a to vlastnosti vody rychlý test, který poskytuje výsledky během několika sekund.

Praktické Použití: Testovací proužky jsou vhodné pro pitné vody, akvárium, akvária, bazén a lázně, průmyslové vody, rybník, voda z horkých pramenů testování.

Fajn Kvalita: vysoce kvalitní vody testovací proužky přesné barvy, koordinaci a vysokou citlivost, a pitné vody, testovací proužky mohou být použity pro testování kvality vody.

Snadné Použití: Ponořte pitné vody, testovací papír do vody po dobu 2 sekund, držte ho ve vzduchu po dobu asi 1min., pak nastavit barvu láhev zpět jen pro čtení.

Přenosný Design: box obsahuje 100 kusů testovacích proužků, a kvalita vody by měl být testován jednou týdně, a pitné vody, testovací proužky jsou použitelné pro začátečníky.

Vzorek požadavky:

1. Vezměte 5-10 ml vzorku, a vzít čištění součástí vzorku pro testování poté, co je stále nedotčené na chvíli.

2. Zkouška je prováděna v místnosti s teplotou kolem 25 ° C.

Zkušební metoda:

1. Ponořte reakční oblasti testovacího proužku v roztoku, které mají být testovány po dobu 1-2 sekund, pak vyjměte testovací proužek, a setřást přebytečnou vodu.

2. Po 1 minutě, porovnejte barvu reakční oblasti testovacího proužku s barevnou stupnicí se určí hodnota testování řešení, které mají být testovány.

3. Kolorimetrické době by měla být udržována na asi 60. letech, a čtení bude ovlivněna, pokud doba je příliš dlouhá nebo příliš krátká.

Balení Seznam:

1 balení Testovacích Proužků

Poznámky:

1. Nedotýkejte se reakční konci testovací proužek po vyjmutí testovacího proužku, aby se zabránilo kontaminaci test papíru a ovlivňují výsledky testů.

2. Po vyjmutí požadovaného počtu testovacích proužků, obchod zbývající testovací proužky v uzavřeném a tmavém místě.

3. Kapaliny, které mají být testovány, by měly být uchovávány jako je bezbarvý, nebo má barvu světla, jak je to možné.Pro kapaliny s tmavé barvy, aktivní uhlí může být použit pro dehydrataci zpracování výše uvedené kapaliny.Pokud kapalina, které mají být testovány, je poměrně zakalená, jen to udržet nedotčené po určitou dobu.Po jeho vysrážení, mít jasnou součástí pro testování.

Číslo Modelu Bazénové Vody Testovací Proužky

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty