UGREEN 8K DisplayPort 1.4 Kabel Ultra HD [email protected] [email protected] o 32,4 Gbps HDP HDCP HDTV Monitor Audio Video Kabel adaptér Převodník

Nový produkt

Skladem

187.22 Kč

288.15 Kč

-35 %

Štítky:

herní monitor, displayport na hdmi, dp hdmi 8k, audio auto, displayport, monitor pc, hdmi 2 hdmi, 4. k monitoru, displayport switcher, dp, kabel hdmi

UHD 8K DisplayPort Kabel Samec Samec

UGREEN DisplayPort kabel a to nejen může podporovat 3D video, ale může také podporovat rozlišení až 8K [email protected], 4K [email protected] a [email protected], ideální pro dělání vysoce výkonné hraní her nebo sledování HD filmů na vaší televizi.Je optimální volbou pro velké hry, domácí divadlo a splétání-screen display reklamy.

Premium Materiál s Vysokým Výkonem Přenosu

Navržen s pocínované mědi a triple-vrstva stínění, DP Kabel je dost pro přenos vysoce kvalitní a stabilní audio a video signály, ne starat o vizuální a audio závady, artefakty, a audio/video synchronizace problémy.Zahuštěný SPCC shell, nylon pletené kryt a pozlacené konektory zajišťují vynikající trvanlivost pod těžkým použití a vícenásobné připojování a odpojování.

Lepší Vidění s DisplayPort 1.4

DisplayPort 1.4 může přenášet až 32,4 Gb šířku pásma, což umožňuje vyšší rozlišení 8K na 60 hz s 10-bit barvy HDR a 4K na 144Hz, aby být viděn.Přichází s VESA je DSC verze 1.2 technologie umožňuje až 3:1 kompresní poměr, aby být vizuálně bezeztrátové.Jeho Multi-Stream Transport (MST) umožňuje vysoké rozlišení, podporu více monitorů na jednom rozhraní displeje.

Zpětně kompatibilní s DP 1.2 1.3 verze.

Vezměte laskavě na Vědomí: prosím, ujistěte se, že vaše Grafická Karta A Monitor podporují vyšší rozlišení a obnovovací frekvence.

Specifikace

Šířka Pásma: 32.4 Gbps

Obnovovací Frekvence: [email protected], [email protected], [email protected]

Přenos zvuku: 32Bit

Audio Kanálů: 32LPCM (Linear Pulse Code Modulation)

Dynamické HDR: Ano

Multi-Displej: Ano

Materiál vodiče : 26AWG Pocínované Mědi

Podporuje BT601, BT709, BT2020, Adobe RGB Barevný Formát

Podporuje Zrcadlení a Rozšíření Režimů

Certifikace ROHS
Verze Displayport 1.4
Pohlaví Samec-Samec
Aplikace monitor
Konektor B Displayport(DP)
Původ KN(Původu)
Balení Papírová Krabice
Značka UGREEN
Typ DP/Mini DP Kabely
Konektor Displayport(DP)
Vnější Průměr --
Číslo Modelu DP112
Funkce NIC
Balíček Ano
Svazek Svazek 1
Stínění Cop

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty