Základní Tarot 78-karetní Hra Toy Věštění Základní Kniha a Karetní Sada odhalit Tajemství Starobylé a Mystické

Nový produkt

Skladem

110.69 Kč

221.38 Kč

-50 %

Štítky:

78 paluba, tarot božského, tarot de palubě, chanyeol, desková hra, tarot zlatý, tarot, mystický prsten, čarodějnictví book store, Tajemství

Odemknout tajemství starověkých a mystických umění Tarotu a naplánujete cestu k duchovnímu růstu s Základní Tarot, Kniha a Karty . Klasické Hanson-Roberts Tarot Paluba a 112-stránkový E - Základní Kniha o Tarotu jsou baleny s dekorativní úložný box s magnetickým uzávěrem.

Postupujte podle jednoduchých pokynů v e-průvodce objevovat významy za tajemné snímky z karty, a naučit se, jak provádět vaše vlastní Tarotové četby. Základní Kniha o Tarotu, vysvětluje věštění prvky každé Tarotové karty, stejně jako historie a tradice Tarotu. Bohaté, full-barevné ilustrace od uznávaného umělce Mary Hanson-Roberts zdobí knihu a každou kartu v kompletním 78-paluba karty. Její éterické obrazy, založené na time-ctí tradice, zachytit ducha a duše, Tarot. Atraktivní keepsake box nabízí karta, stuha závěs a čelní zásobník, ve kterém se vaše kniha a karty. Začátečníky a založil Tarot čtenáři zajisté ocení tuto jedinečnou sadu.

poznámka:návod je v PDF souboru. Prosím, skenování QR kód na krabici s vaším mobilním telefonem. Návod si můžete přečíst a stáhnout on-line. Můžete také vytisknout. To je důvod, proč naše výrobky jsou levné, ale jsme hlavně dělat dobrou práci na kvalitě karty. Barva karty je skutečné, tloušťka je velmi husté, silné a odolné, a to nebude pomačkané pro mnoho krát, přeji vám šťastný použití! děkuji!

Číslo Modelu Základní Tarot

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty