Malachitové Rudy Surový Kámen, Sklo Utěsněné Minerální Krystal Kolekce Řemesla Eological Studie Rudy Drahokam Exemplářů

Nový produkt

Skladem

242.46 Kč

263.53 Kč

-7 %

Štítky:

btc miner, kámen těsnění inkpad, miner antminer, chryzokol crystal, minerální kámen, gadget whisky, bravo tým, litinové hrnce, razítko kámen, malachit hrubý

POPIS

Specifikace:

Malachit surový kámen, sklo, těsnění. Malachit je starověké jade, jehož hlavní složkou je uhličitan měďnatý. Anglický název Malachit Malachit je, což znamená "zelený". Voskový lesk, keramické vzhled, sklo lesk, půda-jako vzhled půdy lesk. Ve starověké Číně, malachit byl nazýván Zelený, Zelený a Zelený kámen. Páv má tak krásné jméno, protože jeho barva se podobá green spot na paví peří. Malachit vzniká v oxidační zóně sulfid mědi vklady a často koexistuje s jinými měď-obsahující minerály. Světově proslulé produkčních oblastech patří Zambie, Austrálie, Namibie, Rusko, Spojené Státy a ostatní regiony. Čína je hlavně vyrábí v Yangchun, Guangdong, Daye, Hubei a severozápadní Jiangxi. Přírodní malachit představuje lesk husté zelené a smaragdově zelené. I když to nemá lesk šperky, to je ušlechtilý kámen s unikátní elegantní temperament. Existuje mnoho tajemných legend o malachit. Jak brzy jako před tisíci lety, staří Egypťané jednou volal to "Svatý Kámen" a myslel, že to má funkci rozptýlit zlo, takže se používá jako amulet.

Podrobnosti O Produktu

O Lodní Dopravy

Nabízíme dopravu zdarma pro většinu produktů. Některé jsou s ekonomikou dopravy a některé jsou s expresní přepravy.

Pro ekonomiku lodní dopravy, existuje mnoho možností, včetně Standardní Doprava, ePacket, Korea Post, POS Malajsie, Speciální Linka Yanwen, atd. Většina balíčky mohou být dodány v rámci 10-35 dnů, ale pro některé země, hospodářství, doprava může trvat až 60 dnů (Brazílie může trvat 90 dnů). Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud můžeme nějak pomoci.

Pro expresní přepravy, FedEx IE A IP, UPS Saver&Urychlené, DHL, DPEX jsou většinou používány. Premium Doprava, EMS, Jódlovat, SF Express jsou také k dispozici. Express doprava obvykle trvá 4-12 dnů pro dodání.

Po Prodeji a zpětné Vazby

Prosím, zanechte nám 5-star DSR hodnocení, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby. Vaše ohlasy jsou pro nás velmi důležité a doufáme, že se můžete nechat nás pozitivní zpětná vazba. Bychom opustit velkou zpětnou vazbu, taky.

Pokud tam je nějaký problém s logistikou nebo produktů, prosím, ujistěte se, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Máme kompletní poprodejní servis systém na vaše služby po celou dobu.

Existuje vždy způsob, jak vyřešit problém tím, že komunikace a vzájemné porozumění. Můžete nás kontaktovat pomocí níže uvedených způsobů:

A. Prostřednictvím Zprávy nebo Pořadí Zpráv

B. Prostřednictvím Obchodní Manažer

C. Přes e-Maily či jiné kontakty

Dáme 30-Denní bezpodmínečný návrat na vrácení servis záruční, i výrobek dorazil v perfektním stavu.

NAKUPOVÁNÍ S NÁMI, NAKUPOVÁNÍ BEZ RIZIKA!

O Lodní Dopravy

1. Nabízíme dopravu zdarma pro většinu produktů. Některé jsou s ekonomikou dopravy a některé jsou s expresní přepravy.

2. Pouze dohledatelné registrované mail budeme používat pro objednávky. Sledovací číslo bude aktualizován v pořadí, nebo v pořadí zprávu po odeslání udělal. Můžete vidět informace o sledování po několik dnů po sledovací číslo post. Neváhejte se na nás obrátit pro pomoc, pokud nejste schopni sledovat svůj balíček.

3. Pro ekonomiku lodní dopravy, existuje mnoho možností, včetně Amtbattery.cz Standardní Doprava, ePacket, Singapur Post, Korea Post, POS Malajsie, Speciální Linka Yanwen, POST NL, Turecko Post, atd. Většina balíčky mohou být dodány v rámci 10-35 dnů, ale pro některé země, hospodářství, doprava může trvat až 60 dnů (Brazílie může trvat 90 dnů). Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud můžeme nějak pomoci.

4. Pro expresní přepravy, FedEx IE A IP, UPS Saver&Urychlené, DHL, DPEX jsou většinou používány. Amtbattery.cz Premium, Doprava, EMS, Jódlovat, SF Express jsou také k dispozici. Express doprava obvykle trvá 4-12 dnů pro dodání. Pro magnety, to může trvat 1-2 dny.

Kontaktujte Nás a Ohlasy

Názory zákazníků jsou pro nás velmi důležité a doufáme, že se můžete nechat nás pozitivní zpětná vazba. Bychom opustit velkou zpětnou vazbu, taky.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich výrobků nebo objednávce, můžete nás kontaktovat prostřednictvím Kontaktujte Prodejce na spodní nebo horní levé straně stránky produktu, nebo Klepněte na tlačítko Chatu na horní levé straně webové stránky.

Pokud jste obdrželi váš produkt s uspokojením, prosím, zachraň náš obchod a doporučují nás svým přátelům.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktu obdrželi, prosím, neváhejte a kontaktujte nás. Budeme odpověď včas, a to v našich silách splnit vaše přání. Děláme naše nejlepší.

Minimální Množství Pro Objednávku

Nemáme MOQ ještě cenu pro hromadné objednávky, je mnohem nižší než u malé objednávky z důvodu výroby, rozdíly v nákladech.Jsme výrobce a dodavatel Vzácných Zemin výrobků a hmot, jako jsou Kovy, Slitiny, Oxidy. Kromě Titanu rychlo, vlastní díly z Titanu jsou také k dispozici.Prosím, neváhejte nás kontaktovat o cenovou nabídku máte-li jakékoli další potřeby související.

Použití Collecion
Tvar Uzavřené
Typ Další
Materiál Litiny
Rozměr 15x65mm
Číslo Modelu malachit

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty